.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXX SWIATOWA KONFERENCJA GOSPODARCZA POLONII W TORUNIU

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-04-12 10:45:38
konferencja, polonia, toruń, gospodarcza

Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XX Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii pt. „Nowy model rozwoju szansą dla wszystkich”, które odbędzie się w dn. 26 -27 maja 2018r. po raz pierwszy w Toruniu.

Organizatorami konferencji są Prezydent Miasta Torunia oraz Fundacja Polonia Gospodarcza Świata.

Światowe konferencje gospodarcze Polonii, organizowane przez Fundację Polonia Gospodarcza Świata, to największe spotkania skupiające gospodarczą Polonię z odległych krajów świata, to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania kontaktów, które corocznie owocują licznymi inicjatywami i projektami.

Wydarzenie dedykowane jest samorządom, instytucjom i organizacjom otoczenia biznesu, które zainteresowane są prezentacją walorów, potencjału ekonomicznego oraz chcą zaprezentować oferowane przez Region szczególne preferencje, atuty i mocne strony województwa. Do udziału pragniemy również zaprosić lokalnych przedsiębiorców, którzy poszukują zagranicznych partnerów, kooperantów i mają gotową ofertę eksportową, są zainteresowani ekspansją na nowe rynki, tam gdzie Polacy/Polonia osiągnęli już sukces.

Konferencja jest miejscem dialogu dla reprezentantów środowisk gospodarczych Polonii przybyłych ze wszystkich kontynentów, a osobiste relacje powstałe podczas tych spotkań to kluczowy element służący międzynarodowej współpracy gospodarczej. To także największe spotkanie, skupiające gospodarczą Polonię ze świata – zarówno pod względem przygotowywanych spotkań, jak i liczby uczestniczących w nim osób.

Do Torunia zaproszeni zostali przedstawiciele polonijnych izb handlowych i gospodarczych oraz samych przedsiębiorców z wielu krajów świata, m.in. z Ameryki Północnej, Południowej, Azji, Bliskiego Wschodu, Europy i krajów bloku WNP, którzy zainteresowani są współpracą gospodarcza z Polską.

Obecną na Konferencji Polonię głównie interesować będzie przestrzeń gospodarcza; potencjał, możliwości, preferencje dla inwestorów oraz propozycje kooperacji.

W trakcie dwóch dni odbędzie się wiele interesujących paneli i dyskusji, ale najważniejszą częścią konferencji w Toruniu będą bezpośrednie rozmowy i spotkania B2B oraz Networking, w trakcie których będzie okazja zainteresować gości lokalnymi propozycjami.

Jednocześnie informujemy, że podczas pierwszego dnia konferencji (26.05) istnieje możliwość ustawienia własnego stoiska promocyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie sali plenarnej oraz na zewnątrz budynku CKK Jordanki. Będzie to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty gościom przybyłym z całego świata.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zgłoszenia (rejestrację) oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie http://konferencjapolonii.pl/

 

Żródło: www.konferencjapolonii.pl