.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMożliwość bezpłatnego eksponowania materiałów promocyjnych na targach Ugol Rosii (5-8.06), KazComac (19-21.06), IranAgroFair (29.06-2.07)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-04-23 10:29:51
promocja, targi, bezpłatna promocja, dofinansowanie, eksport

Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń” na targach: Ugol Rosii – Nowokuźnieck (Rosja) – 5-8.06 KazComac – Astana (Kazachstan) – 19-21.06 Iran Agro Fair – Teheran (Iran) – 29.06-2.07 Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji: • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

Lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

 

PAIH zaprasza  firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na poszczególne targi  do przesyłania materiałów na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

 

Przesyłka winna być opatrzona dopiskiem „PAIH -Targi (nazwa targów), materiały informacyjne”. Termin nadsyłania  - do 6 maja do końca dnia. Recepcja czynna jest całą dobę. PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku, gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.

Informujemy, iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg. Prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Źródło: PAIH