.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-05-07 09:16:14
zgromadzenie małych i średnich przedsiębiorstw, ue,

Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest jednym z najważniejszych imprez dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Konferencje mają miejsce raz w roku podczas Tygodnia Małych i Średnich przedsiębiorstw. Razem z siecią posłów Małych i Średnich Przedsiębiorstw zgromadzenie tworzy strukturę zarządzającą Małej Ustawy Biznesowej. W 2018 roku Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie miało miejsce w Gratz, w Austrii od 19 do 21 listopada. Konferencja będzie głównym wydarzeniem Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Startuj. Rozwijaj się. Rozwiń skrzydła.

Po wielkim sukcesie poprzednich edycji Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2018 będzie jeszcze raz imprezą roku dla europejskich małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla tych, którzy je wspierają. Głównym założeniem Zgromadzenia jest ułatwianie działania małych i średnich przedsiębiorstw, aby naprawdę kwitły.

 

Więcej informacji

Wstęp na Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw i na Europejską Nagrodę Promocji Przedsiębiorczości jest na zaproszenie Komisji Europejskiej. Rejestracji możnaq dokonać wysyłające-mail na smeassembly@loweurope.eu

Jakiekolwiek zmiany w programie zostaną zaanonsowane na stronie Komisji Europejskiej , na portalu Promocji Przedsiębiorstw, poprzez Twitter @EEPA EU in na Facebooku. Zgromadzenie będzie miało miejsce w trakcie Austriackiej Prezydentury Unii Europejskiej i we współpracy z tą prezydenturą.

 

Śledź informację

Możesz być na bieżąco z informacjami ze Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw poprzez Twitter @EuropeanSMEWeek. Oficjalny hasztag dla Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw to #SMEassembly2018 i #EEPA2018. Komisja publikuje informacje o małych i średnich przedsiębiorstwach na Twitterze @EU_Growth i na Facebooku. Mogą Państwo przyłączyć się do Online SME Assembly Linkedin i podzielić się swoimi przemyśleniami co możemy razem zrobić dla europejskiego biznesu, aby rozwinąć się w Europie i poza nią.

 

Użyteczne dokumenty

Mała Ustawa Biznesu

Program Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2016

 

Źródło:

Komisja Europejska

 

Opracowanie:

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza