.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja w ramach European Sustainable Energy Week 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-05-16 13:54:12
bruksela, europejski tydzień zrównoważonej energii eusew 2018 , ue, unia europejska, konferencja, european sustainable energy week

Już na początku czerwca odbędzie się w Brukseli Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii EUSEW 2018 (European Sustainable Energy Week). Największym wydarzeniem w jago ramach będzie konferencja w dniach 5 – 7 czerwca. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez stronę internetową: www.eusew.eu. Limit miejsc jest ograniczony, więc zachęcamy do szybkiej rejestracji!

W trakcie konferencji zaplanowano sesje dotyczące między innymi odnawialnych źródeł energii, ubóstwa energetycznego, magazynowania energii, efektywności energetycznej, finansowania innowacji, scenariuszy zmian w energetyce, paliwa, e-mobilność i wiele innych.

Szczegółowy program dostępny na stronie: www.eusew.eu.

Konferencji towarzyszyć będą także inne wydarzenia, jak spotkania networkingowe mające na celu znalezienie partnerów do współpracy w projektach o szeroko pojętej tematyce energetycznej.

 

Opracowaniie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza