Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Sudanu (Chartum) 20-23.07.2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-05-29 14:27:56
misja, sudan, chartum


Krajowa Izba Gospodarcza zaprosza do udziału w misji gospodarczej polskich przedsiębiorców, organizowanej przez KIG z okazji oficjalnej wizyty Ministra Spraw Zagranicznych RP, Pana Jacka Czaputowicza w Sudanie.

 

Misję jest przygotowana we współpracy z Ambasadą RP w Egipcie, (w której kompetencjach znajduje się Sudan), Ambasadą Sudanu w Berlinie oraz Federacją Sudańskich Izb Handlowo-Przemysłowych.

 

Misja ma charakter wielobranżowy. Celem jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Sudanie.

 

SUDAN, kraj liczący 36.8 mln ludności, stwarza nowe możliwości dla firm poszukujących nowych, chłonnych rynków dla swoich maszyn, urządzeń, technologii, usług oraz produktów. Za sektory perspektywiczne dla rozwoju gospodarki i handlu uważa się m. in.: eksploatację złóż ropy i gazu, złota oraz innych minerałów, rolnictwo i przemysł rolno-spożywczy, przemysł tekstylno-odzieżowy, energetykę, budownictwo oraz branże ICT.

 

 

Na rynku sudańskim istnieje duże zapotrzebowanie na następujące produkty i usługi:

 

•Maszyny rolnicze do uprawy i zbioru roślin;

•Maszyny dla przetwórstwa rolno spożywczego;

•Maszyny do opakowań;

•Art. Spożywcze / w tym art. dla niemowląt;

•Maszyny dla przemysłu wydobywczego;

•Energetyka / w tym małe elektrownie;

•Utylizacja odpadów w miastach;

•Artykuły medyczne i opatrunkowe;

•Sprzęt medyczny i artykuły opatrunkowe, farmaceutyki.

 

W ramach Misji Krajowa Izba Gospodarcza planuje organizację Polsko- Sudańskiego forum biznesowego, indywidualnych rozmów z sudańskimi przedsiębiorcami jak i z przedstawicielami administracji rządowej, Federacji Sudańskich Izb Przemysłowo-Handlowych, Agencji ds. Inwestycji Zagranicznych oraz innych organizacji otoczenia biznesu.

 

W ramach w/w programu organizator zapewnia realizację programu merytorycznego jw. oraz obsługę uczestników wyjazdu (przelot Warszawa – Chartum – Warszawa), transport lokalny, wizy, ubezpieczenie, tłumacza, opiekę organizatorów ze strony KIG oraz zniżkową rezerwację hotelową).

 

Licząc na Państwa zainteresowanie i udział w powyższym przedsięwzięciu, organizatorzy proszą o przesłanie wstępnego zgłoszenia uczestnictwa w misji przez formularz rejestracyjny, co umożliwi przekazanie Państwu w najbliższych dniach dalszych informacji organizacyjno-finansowych, związanych z udziałem w misji.

 

Źródło: KIG