Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w Polsko-Malezyjskich Spotkaniach Handlowo-Biznesowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-06-14 09:47:44
spotkania, malezja, handel


Szanowni Państwo,

 

Krajowa Izba Gospodarcza i Malezyjskie Biuro Promocji Handlu Zagranicznego MATRADE zapraszają do udziału w Polsko-Malezyjskich Spotkaniach Handlowo-Biznesowych, które odbędą się w dniu 28 czerwca 2018r. w godz. 11:00-13:00 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul Trębacka 4, sala 30/31. Bezpośrednio po spotkaniach odbędzie się lunch.

Przedstawiciele firm malezyjskich, którzy wezmą udział w spotkaniach są zainteresowani nawiązaniem współpracy z polskimi partnerami i reprezentują następujące branże:

• Art. Spożywcze (napoje energetyczne, napoje funkcjonalne, napoje owocowe, napoje prozdrowotne na bazie owoców i ziół, napoje nata de coco, napoje czekoladowe, kakao, olej kokosowy, olej palmowy);

• Artykuły medyczne i sprzęt medyczny (cewniki, rurki dotchawicze, torby na mocz, przepływomierze, kaniule, zestawy do terapii infuzyjnych i urologicznych, nawilżacze bąbelkowe);

• Akcesoria motoryzacyjne i przemysłowe (głośniki, sprzęt nagłaśniający do samochodów i obiektów budowlanych , smary i oleje przemysłowe, morskie, lotnicze oraz motoryzacyjne);

• Materace z wypełnieniem kokosowym, maty kokosowe, wkłady kokosowe dla przemysłu meblarskiego oraz przeciwko erozji gleby przy budowie autostrad i skarp.

W załączniku znajdują się informacje o składzie delegacji i opisy zainteresowań firm. Prosimy zaznaczać interesujące Państwa firmy w formularzu rejestracyjnym.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt mailowy:

Katarzyna Kaniewska kkaniewska@kig.pl, Tel. 22 630 97 07

Ewa Mieleszkiewicz emieleszkiewicz@kig.pl Tel. 22 630 98 37

 

Zgłoszenia prosimy dokonać do dnia 20.06.2018.

Rozmowy będą prowadzone w języku angielskim.

 

Źródło:KIG
Pliki do pobrania

Lista firm
pdf | 288.78 KB
Pobierz