.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie PPCC Misja Gospodarcza do Sao Paulo, 21-26 pazdziernika 2018.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-06-25 10:17:40
misja, brazylia, gospodarcza

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej mamy przyjemność przedstawić Państwu Misję Gospodarczą Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej do São Paulo w Brazylii oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 7-13 kwietnia 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Portugalską Izbę Gospodarczą w São Paulo (POR). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

To już trzeci raz, kiedy PPCC organizuje misję gospodarczą do São Paulo, po sukcesie misji z września 2016 roku i kwietnia 2017 r. Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach B2B z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, zgodnie z profilem każdego z uczestników.

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:

https://goo.gl/forms/jtYYoauVTLOC3qN73

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą São Paulo w Brazylii.

Aby dowiedzieć się więcej, pobierz plik .pdf

źródło: PPCC