.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie dla polskich firm do realizacji projektów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-07-11 11:18:39
projekt, realizacja projektów, kazachstan, zamówienie na usługi, zapytanie ofertowe

Narodowa Spółka „Socjalno:-Przedsiębiorcza Korporacja „Esil” S.A. (obwód akmoliński, Kazachstan) zaprasza firmy polskie do realizacji projektów Reprodukcyjna ferma bydła do produkcji nabiału (koszt 9-10 mln EUR). Projekt znajduje się na etapie przygotowawczym. Projekt części budowlanej jest praktycznie gotowy. Potrzebny jest dostawca bydła i oprogramowania. Ferma drobiu o mocy 31,7 tys. ton mięsa rocznie (koszt 43,8 mln EUR). Cała dokumentacja jest przygotowana, ewentualnie potrzebna jest aktualizacja na datę bieżącą. Oprócz tego poszukiwani są partnerzy do realizacji następujących projektów: Głębokie przetwórstwo pszenicy do 100 000 ton rocznie – produkcja glutenu i skrobi Szklarnie 5- 10 ha Kompleks hodowli świń o mocy 25-30 tys. głów rocznie Projekt modernizacji elektrociepłowni Produkcja jęczmiennego słodu piwnego

Przedstawiciele korporacji zainteresowani są przyjazdem do Polski w celu szczegółowego omówienia powyższych tematów.

Inicjatorem projektów jest Narodowa Spółka „Socjalno-Przedsiębiorcza Korporacja „Esil” S.A., 100% udziałowcem której jest Akimat (Urząd Wojewódzki) obwodu akmolińskiego. W celu realizacji projektów tworzone są spółki-córki z pozyskaniem partnerów-udziałowców. W sferze odpowiedzialności Korporacji znajdują się: zapewnienie subsydiów, włączenie projektów do programów państwowych, w ramach których także istnieje możliwość przyciągnięcia państwowych instytutów finansowych.

 

Zalączamy (poniżej w "Pliki do pobrania") także prezentację nt. atrakcyjności inwestycyjnej obwodu akmolińskiego.

 

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z ekspertem ZBH PAIH S.A. w Kazachstanie – Lubą Papuriną (e-mail: lyubov.papurina@paih.gov.pl).

 

Źaródło: PAIH

 

 
Pliki do pobrania

PPEPLAqmola region
pdf | 1.59 MB
Pobierz