.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie informacyjne: „Możliwości biznesowe w Republice Chile” - 19 września 2018 r. w Toruniu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-09-17 08:13:45
republika chile, wymiana handlowa, wizyta ambasadora


19 września br., na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego gościć będzie w Toruniu J.E. Julio Bravo Yubini – Ambasador Republiki Chile w RP. Relacje Województwa Kujawsko-Pomorskiego z Republiką Chile sięgają roku 2016. Chile należy do rynków najbardziej otwartych na współpracę gospodarczą i handlową. Spośród partnerów handlowych regionu, Chile znajduje się na piątym miejscu pod względem wartości obrotów handlowych Polski.

 

Chile

 

19 września br., od godziny 13.30, Ambasador Republiki Chile w RP weźmie udział w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców z terenu województwa kujawsko-pomorskiego pn. „Możliwości biznesowe w Republice Chile”, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

 

Miejsce spotkania: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala 215.

 

Agenda: poniżej, w "Pliki do pobrania"

 

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Spotkanie dedykowane jest polskim przedsiębiorcom z różnych branż, prowadzącym wymianę handlową z zagranicą oraz planującym ekspansję na rynek chilijski.

Szczególnie zaproszenie Ambasada kieruje do lokalnych producentów/dostawców: taboru kolejowego, tramwajów, farmaceutyków, materiałów higienicznych, artykułów spożywczych, nawozów, usług i artykułów energetycznych, usług IT, materiałów edukacyjnych, sprzętów do obserwacji i edukacji astronomicznej itd.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Będzie to okazja do pozyskania informacji m.in. o warunkach dostępu do rynku chilijskiego, perspektywach rozwoju poszczególnych sektorów produkcyjnych i/lub usługowych oraz o możliwościach i zasadach prowadzenia na nim działań biznesowych.

Spotkanie stanowić będzie dla przedsiębiorców wyjątkową możliwość do wymiany opinii, idei i doświadczeń na temat planowania i realizowania sprzedaży polskich produktów i usług w Republice Chile. (Zapewnione zostanie wsparcie tłumacza).

 

Zgłaszanie uczestnictwa: udział w wydarzeniu jest bezpłatny i możliwy po dokonaniu rejestracji wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza.

 

Rekrutację uczestników prowadzi: Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE): tel. (56) 621 87 51, (56) 621 84 43, (56) 621 84 92.

 

Informacji w sprawie programu wydarzenia oraz wizyty Ambasadora w Toruniu udziela: Departament Współpracy Międzynarodowej: Magdalena Burdziej, tel. 56 6218342, mail: m.burdziej@kujawsko-pomorskie.pl

 

 

Wprowadziła: J. Wiśniewska K-PCOIE

 Pliki do pobrania

Zaproszenie i program Chile
pdf | 368.26 KB
Pobierz