.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Zaproszenie: bezpłatne seminarium „Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku rosyjskim”- 15 października br. w Toruniu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-10-10 08:41:40
seminarium, rosja, rynek, eksport

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu zaprasza na bezpłatne seminarium „Jak skutecznie prowadzić biznes na rynku rosyjskim”. Wydarzenie odbędzie się 15 października 2018 r., w godz. 9.30-13.30, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu przy Placu Teatralnym 2, (patio B).

PARTNER MERYTORYCZNY

Kancelaria Adwokacka BDG Consulting

 

DO KOGO SKIEROWANE JEST SEMINARIUM?

Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących ekspansję na zagraniczne rynki.

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Będzie to już czwarte w tym roku wydarzenie organizowane dla regionalnych przedsiębiorców pod hasłem „Bezpieczny eksport”. Poświęcone będzie tym razem aktualnym kwestiom, ważnym dla inwestorów i eksporterów, powstających w warunkach prowadzenia biznesu na rynku rosyjskim. Poruszony zostanie temat rodzajów i form prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Federacji Rosyjskiej. Omówione zostaną kwestie rejestracji działalności gospodarczej w Rosji na przykładzie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i jej funkcjonowanie. Prowadzący szkolenie zagłębi się w tematykę porównania ustawodawstwa i praktyk działania w ramach spółki z o.o. w Polsce i Rosji. Uczestnicy seminarium poznają odpowiedzi na pytania nasuwające się przy planowaniu eksportu za wschodnią granicę: jaki jest system podatkowy w Rosji? Jakie są zasady zawierania umów? W jakich przypadkach jest konieczne uzyskanie koncesji lub zezwolenia? Jakie są metody sprawdzenia wiarygodności partnerów handlowych oraz metody zabezpieczenia płatności? Jak dochodzić należności w Rosji?

 

PROGRAM

Agenda seminarium jest dostępna w załączniku poniżej.

 

ZGŁASZANIE UDZIAŁU

Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 11 października 2018 r. (Liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Rejestracja uczestników jest możliwa za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego tutaj.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Kontakt w sprawie seminarium:

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE)

e-mail: t.tyszkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 443.




Pliki do pobrania

Program seminarium 15.10
pdf | 393.34 KB
Pobierz