Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na bezpłatne seminarium "Eksport do Niemiec – praktyczne i prawne aspekty działalności". Toruń, 6 listopada br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-10-29 09:33:09
niemcy, ahk, eksport, współpraca, szkolenie, bezpłatne, seminarium, toruń, kujawsko-pomorskie, ue,

" Eksport do Niemiec – praktyczne i prawne aspekty działalności” to temat bezpłatnego potkania informacyjnego, organizowanego w dniu 6 listopada br. przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE). Partnerem merytorycznym spotkania jest Polsko Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa AHK Polska

Seminarium poświęcone będzie zagadnieniom eksportu na rynek niemiecki.
 
Podczas spotkania eksperci - praktycy mający na co dzień doświadczenia we współpracy z niemieckimi partnerami - udzielą wskazówek, jak wprowadzać wyroby na rynek niemiecki, wskażą na różnice kulturowe, podpowiedzą jakie kanały wykorzystać do sprzedaży wyrobów, a także omówią zagadnienia prawne związane eksportem do Niemiec.
 
Po zakończeniu seminarium możliwe będą indywidualne konsultacje z prelegentami.

Program spotkania znajduje się poniżej w “Pliki do pobrania”. Kolejność i czas prelekcji mogą ulec zmianie.

 

Dla kogo seminarium

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową na niemiecki rynek i chcieliby poszerzyć swoja wiedzę , jak i tych, którzy dopiero planują taką aktywność i chcieliby poznać przepisy, możliwości i sposoby wejścia na rynek niemiecki oraz poznać jego specyfikę.

 

Miejsce i czas spotkania

Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Pl. Teatralny 2, Patio (I pietro).

Rejestracja uczestników i powitalna kawa od godz. 10.30.

 

Rejestracja

Udział w Seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego pod adresem:

http://formularze.mojregion.eu//index.php?sid=43448&newtest=Y&lang=pl

 

Potwierdzeniem wpisania Państwa na listę uczestników będzie potwierdzenie przesłane przez organizatora na adres e-mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

 

Kontakt w sprawach seminarium:

b.kotkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl

tel. 56 62 18 492

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

(Zespół K-P COIE)

  
 

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania

Zaproszenie i program
pdf | 505.23 KB
Pobierz