Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w II Forum Regionów Polska-Japonia 11 czerwca 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2019-02-20 15:20:43
forum, innowacyjność, japonia

Uprzejmie informujemy, iż Marszałek Województwa Piotr Całbecki otrzymał zaproszenie od Ambasadora RP w Tokio Jacka Izydorczyka do udziału Województwa Kujawsko-Pomorskiego w „II Forum Regionów Polska – Japonia”, które odbędzie się w czerwcu 2019 r. w Tokio.

II Forum Regionów będzie kolejną próbą podjętą przez placówkę RP w Tokio w celu wzmocnienia współpracy regionalnej między Polską a Japonią.

 

W związku z tematyką przewodnią forum, jaką jest innowacyjność i hasłem „Polskie regiony źródłem innowacji”, zgłoszone zostaną do udziału 3 firmy z regionu, które będą reprezentować województwo podczas wydarzenia i których działalność charakteryzuje się wysokim stopniem innowacyjności a potencjał pozwala na nawiązanie współpracy z partnerami japońskimi.

 

W ramach wsparcia finansowego ze strony Ambasady RP/IP w Tokio oferowane jest pokrycie następujących kosztów:

 

  1. dwóch noclegów dla jednego przedstawiciela każdej z trzech firm;
  2. bezpłatny udział w II Forum Regionów w dniu 11 czerwca;
  3. zapewnienie obsługi tłumaczeniowej podczas forum;
  4. tłumaczenie na język japoński wystawy planszowej (termin przesłania wkładów do wystawy mija z końcem lutego).

 

Aby maksymalnie zmniejszyć koszty pobytu w Tokio, organizator planuje zarezerwować hotel w pobliżu Ambasady tak, żeby drogę z i na forum, które odbędzie się w Ambasadzie, można było odbyć na piechotę.

 

Poza wsparciem finansowym, organizator oferuje także:

  • możliwość prezentacji regionu i firm podczas forum;
  • możliwość networkingu z przedstawicielami japońskich regionów podczas lunchu oraz z japońskimi firmami po zakończonym seminarium biznesowym w dniu 11 czerwca;
  • organizację wizyty studyjnej oraz pośrednictwo japońskiego biura podróży przy kwestiach związanych z logistyką (noclegiem i transportem) podczas wizyt studyjnych;
  • organizację transferów przyjazdowych i wyjazdowych z/ na lotnisko (w miarę dostępności zasobów posiadanej przez Ambasadę floty samochodowej).

 

Firmy z kujawsko-pomorskiego zainteresowane udziałem w powyższym wydarzeniu prosimy o kontakt z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, z Departamentem Współpracy Międzynarodowej: mailowo k.chojnacka@kujawsko-pomorskie.pl lub telefonicznie 566218304.
Pliki do pobrania

Program
pdf | 338.87 KB
Pobierz