Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSea Food Expo Global/ 7-9 maj 2019 Bruksela

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2019-03-13 09:31:51
sea food expo global, brukselaryby, owoce morzataqrgi, eksport, wymiana handlowa

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Sea Food Expo Global, największą na świecie wystawę związaną z branżą ryb i owoców morza. Impreza skupia ponad 26 tysięcy kupujących, dostawców, ludzi mediów i innych profesjonalistów. Innymi słowy pomiędzy 7 a 9 maja 2019 roku Bruksela staje się miejscem gdzie spotyka się cały światowy przemysł związany z branżą ryb i owoców morza .

Dlaczego warto przyjechać?

Wystawcy z 77 krajów, kupujący z 144 krajów. Od linii lotniczych poprzez bary, armię, szpitale, supermarkety, szkoły, restauracje, hotele, resorty wakacyjne po indywidualnych rzemieślników i producentów. W poprzedniej edycji uczestniczyło prawie 2 000 producentów, 1700 firm , dostawców, mediów i innych specjalistów tej branży – z ponad 150 krajów, podczas gdy 27 000 osób odwiedzało stoiska, prowadziło rozmowy biznesowe i dyskutowało o możliwościach rozwoju rynku rybnego.

Aby otrzymać więcej informacji na temat wystawiania skontaktuj się z :

Tonya Fowler
Sales Manager
+1 207-842-5590
sales-global@seafoodexpo.com

Więcej informacji na stronie internetowej targów:

http://www.seafoodexpo.com/global/about/

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza oraz Biuro Regionalne Województwa Kujawsko-Pomorskiego służą pomocą dla zainteresowanych przedsiębiorców z Województwa w kontaktach z organizatorami targów na miejscu.

 

b.skowronska@kujawsko-pomorskie.pl

 

Źródło: Sea Food Expo

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza