Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskiej branży medycznej - stoisko narodowe na targach MEDICA, Dusseldorf, 18-21 listopada 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2019-05-06 15:24:56
medica, dusseldorf, 2019

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, po raz kolejny zorganizuje polskie stoisko narodowe na największych europejskich targach medycznych MEDICA 2019 w Dusseldorfie.

Od początku 2018 r. PARP zorganizowała takie stoiska na targach MEDICA 2018 i Arab Health 2019 w Dubaju, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno wśród polskich firm jak i zagranicznych zwiedzających.

Uczestniczące w stoisku narodowym polskie podmioty będą miały możliwość m.in.:

  • prezentacji własnych  rozwiązań w formie ekponatów (gotowych urządzeń i prototypów), w załeżności od liczby zainteresowanych i dostępności powierzchni,
  • prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, forldery, gadżety itp.),
  • wyświetlania materiałow audio-wizulanych na ekrananch dostępnych na stoisku
  • odbywania spotkań na stoisku w sterfie b2b lub w wydzielonych pomieszczeniach.

W kwestii organizacji udzaiłu w wydarzeniu prosimy o kontakt: tel. 22 4328297 lub 22 4328643, mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl lub magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

 

 

Źródło: PARP