Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na bezpłatne seminarium "Jak chronić własność przemysłową na terenie Unii Europejskiej i poza nią". Toruń, 18 czerwca br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2019-06-10 12:36:15
szkolenie, seminarium, urząd patentowy, eksport, ochrona znaków patentowych, ochrona wzorów użytkowych

Kujawsko-Pomorskie COIE oraz Urząd Patentowy RP zapraszają na kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców pt. „Jak chronić własność przemysłową na terenie Unii Europejskiej i poza nią”.

Jak chronić własność przemysłową na terenie Unii Europejskiej i poza nią” to temat, piątego już w tym roku, spotkania informacyjnego, organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów we współpracy z Urzędem Patentowym RP

 

Termin

18 czerwca 2019 r., rozpoczęcie o godzinie 11.00 (rejestracja od godziny 10.30),

 

Miejsce spotkania:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko- Pomorskiego w Toruniu, Plac Teatralny 2, Patio (I piętro).

 

Dla kogo spotkanie:

Seminarium skierowane jest, przede wszystkim, do firm z różnych branż zainteresowanych tematyką ochroną znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wynalazków i wzorów użytkowych na terenie Unii Europejskiej i poza Unią.

 

Zakres merytoryczny:

Podczas spotkania eksperci z Urzędu Patentowego przekażą szeroki zakres informacji na w/w tematy. Omówione zostaną procedury rejestracji i związane z nimi różnice w opłatach trybie postępowania.

Zaprezentowane będą przydatne adresy i narzędzia (wyszukiwarki, strony urzędów patentowych, rejestry patentów i znaków towarowych) wraz z praktycznymi przykładami ich wykorzystania w działalności biznesowej.

Jednocześnie poruszone zostanie interesujące orzecznictwo, obowiązujące praktyki oraz strategie ochrony marek.

Będą Państwo mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji z ekspertami.

 

Rejestracja:

Prosimy o zgłoszenie udziału poprzez elektroniczny formularz rejestracyjny

 

Kontakt:

b.kotkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl,

tel. 56 62 18 492