Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabór zgłoszeń do "Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE – edycja 2019"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2019-08-07 08:25:29
eksport, promocja, katalog

Uwaga Przedsiębiorcy! Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do "Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE – edycja 2019"

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE), działające w strukturze organizacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, przygotowuje kolejne, czwarte już wydanie „Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego Made in Kujawsko-Pomorskie – edycja 2019”.

Jego głównym celem jest promocja regionalnych firm eksportowych i ich usług/ produktów na zagranicznych rynkach.

 

Katalog 2019 okładka

 

Trzy poprzednie wydania Katalogu (2015, 2016 oraz 2017/2018) cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz instytucji gospodarczych wspierających umiędzynarodowienie przedsiębiorstw, jak i importerów, poszukujących kontrahentów w Polsce. Dlatego też zdecydowaliśmy się kontynuować jego kolejne, poszerzone wydanie.

 

INFORMACJA O KATALOGU

Katalog zostanie przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w oparciu o przekazane przez Państwa informacje i materiały graficzne. Tak jak poprzednio, zostanie podzielony na rozdziały poświęcone dominującym w województwie kujawsko-pomorskim branżom eksportowym.

 

Opracowanie, zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej, jest sukcesywnie rozpowszechniane podczas wiodących, międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym, jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze w poszczególnych krajach rezydowania Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) oraz polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych.

 

Oprócz tego publikacja jest dystrybuowana podczas międzynarodowych eventów jak targi, giełdy kooperacji, misje handlowe, spotkania z przedstawicielami regionów partnerskich, w których udział biorą przedstawiciele Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, w tym Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów. Jest on również rozpowszechniany przez w/w jednostki przy inicjowaniu współpracy zagranicznych przedsiębiorców z polskimi producentami/ usługodawcami w ramach spotkań b2b.

 

Wszystkie edycje katalogu są na stałe promowane na Portalu Promocji Eksportu, administrowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, na regionalnej podstronie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, pod linkiem: https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/jesli-eksportujesz/katalog-produktow-eksportowych/182209,katalog-produktow-eksportowych-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego.html

 

KTO MOŻE PROMOWAĆ SIĘ W KATALOGU?

W Katalogu mogą zaprezentować się eksportujące przedsiębiorstwa, których siedziba lub prowadzona działalność (produkcja) znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a oferowane produkty są również wytwarzane na terenie naszego regionu.
Za jego pośrednictwem mogą się również promować firmy, które nie eksportują jeszcze swoich produktów/ usług.

 

Zamieszczenie wizytówki firmy w Katalogu jest bezpłatne.

 

ZGŁASZANIE UCZESTNICTWA W KATALOGU:

W przypadku Państwa zainteresowania zaistnieniem w Katalogu, prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej instrukcjami postępowania: „Instrukcją postępowania dla nowych firm” bądź z „Instrukcją postepowania dla dotychczasowych uczestników Katalogu”. Uprzejme prosimy o zastosowanie się do opisanej w instrukcji procedury.

 

PRZEDSIĘBIORSTWA, KTÓRE NIE BRAŁY UDZIAŁU W POPRZEDNIEJ EDYCJI KATALOGU:

 

PRZEDSIĘBIORSTWA, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W POPRZEDNIEJ EDYCJI KATALOGU:

 

Na podstawie przekazanych przez Państwa informacji i materiałów przygotowany zostanie wzór strony Państwa firmy. Po dokonaniu składu graficznego (przed oddaniem materiału do druku) strona z wizytówką firmy zostanie przesłana do Państwa akceptacji.

 

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

Liczba firm, które wezmą udział w publikacji jest ograniczona, dlatego też prosimy o zgłoszenie uczestnictwa i dopełnienie wymaganych formalności do 15 września 2019 r.

 

KONTAKT I DODATKOWE INFORMACJE W SPRAWIE KATALOGU

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE)

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

Departament Planowania Strategicznego i Rozwoju Gospodarczego

Wydział Rozwoju Gospodarczego

Biuro: Centrum Obsługi Inwestorów i Eksportu

Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń

tel. 56 62 18 492, 443, 751, e-mail: eksport@kujawsko-pomorskie.pl

 
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert