Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMożliwość bezpłatnej promocji podczas targów medycznych „Medbaltica 2019”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2019-08-07 08:58:53
bezpłatna promocja, targi, ryga, medycyna, targi medyczne


Uprzejmie informuje, ze w dniach 19-20 września 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym BT1 Kipsala w Rydze odbędzie się 12. edycja Międzynarodowych Targów Medycznych „Medbaltica 2019”.

 

Jako główne wydarzenie w państwach bałtyckich poświęcone tematyce medycznej, gromadzą one rozmaitych profesjonalistów zajmujących się ochroną zdrowia, ich zrzeszenia, jak również producentów produktów medycznych, zarówno z Łotwy jak i innych państw. Medbaltica 2019, które w ubiegłym roku zgromadziły 136 uczestników z 15 krajów i przyciągnęły ponad 10 tysięcy odwiedzających, oferują warsztaty prezentujące najnowsze technologie i materiały używane w medycynie, jak też konferencje i seminaria poświęcone aktualnym problemom ochrony zdrowia. Wydarzenia te przeznaczone są dla profesjonalistów działających w sektorze medycznym i ochrony zdrowia.

 

Targi Medbaltica są niewątpliwie dobrą okazją do zaprezentowania się polskich podmiotów, które nie są na Łotwie silnie reprezentowane. W tym właśnie celu, podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

 

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.).

 

Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, choć w miarę możliwości Ambasada służy pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne).

Więcej informacji o targach mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej http://www.bt1.lv/medbaltica/eng/index.php.

 

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 25 sierpnia br. na adres: krystyna.barkowska@msz.gov.pl lub jolanta.wisnioch@msz.gov.pl wraz z krótką informacją o profilu Państwa działalności. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.

 

Adres:

Ambasada RP w Rydze

Mednieku iela 6b

LV 1010 Ryga, Łotwa