Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFundusz Eksportowy - spotkanie dla przedsiębiorców

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2019-09-04 14:28:45
przedsiębiorca, fundusz, eksport, wsparcie eksportu, ue, fundusze unijne, kujawsko-pomorskie, tarr, iph, barr


Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają startujących eksporterów z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w Toruniu 6.09.2019 r.

 

Zainteresowane firmy mogą uzyskać strategię eksportu produktów i usług, uszytą na miarę przez PwC Advisory - wiodącą globalną organizację świadczącą profesjonalne usługi doradcze.

 

Celem wydarzenia będzie przedstawienie zasad naboru wniosków w konkursie 2/UD/2019 na usługi doradcze, polegające na opracowaniu strategii internacjonalizacji w ramach projektu pt.: „FUNDUSZ EKSPORTOWY – granty dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Przedstawiciele Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przedstawią kryteria wyboru projektów na usługę doradczą, przeanalizują umowę a także wskażą zaprezentują jak poprawnie składać wniosek. Natomiast PwC Advisory zaprezentuje dlaczego warto dobrze przygotować się do procesu ekspansji zagranicznej.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://events.technopark.org.pl/spotkanie-dla-wnioskodawcow-konkursu-nr-2ud2019-na-uslugi-doradcze-polegajace-na-opracowaniu-strategii-internacjonalizacji

Szczegółowe informacje o naborze wniosków oraz dokumentacja do Konkursu znajdują się na stronie Funduszu Eksportowego: http://www.tarr.org.pl/projekty/aktualne/fundusz-eksportowy/#symple-tab-nabor-wnioskow

Spotkanie odbędzie się 6 września o godzinie 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym ul. Włocławska 167, budynek A, 1 Piętro, sala konferencyjna 203

 

Źródło: TARR