Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzkolenie "Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych - kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2019-10-01 10:04:14
szkolenie, barr, walutowe

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz firma DMK Sp. z o.o. zapraszają na bezpłatne szkolenie "Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych - kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej", które odbędzie się w dniach 10-11.10.2019 r., w godz. 9.00-16.00 w Restauracji Sowa w Bydgoszczy przy ul. Mostowej 4 (sala Waniliowa).

Szkolenie adresowane jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Wiedza i przykłady praktyczne przekazane podczas dwudniowego seminarium, pozwolą lepiej wykorzystać możliwości zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym i efektywniej działać w otoczeniu międzynarodowym.

Szkolenie poprowadzi Jacek Maliszewski - Główny Ekonomista firmy DMK . Pan Jacek od wielu lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa "zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi". Autor książki "Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie - poradnik praktyczny".

Współprowadzący szkolenie Łukasz Leszczyński - Od 2010 roku zarządzający ryzykiem finansowym w DMK. Od blisko 10 lat związany z rynkiem walutowym, wspiera firmy we właściwym procesie zarządzania ryzykiem kursowym. Odpowiedzialny za prawidłowe wdrożenie rachunkowości zabezpieczeń w firmach oraz wsparcie przy prawidłowym księgowaniu instrumentów finansowych w księgach rachunkowych spółek.

Istnieje możliwość zgłoszenia się na 1 wybrany dzień lub na 2 dni szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Agenda wydarzenia oraz rejestracja: https://evenea.pl/event/zarzadzanie-ryzykiem-bydgoszcz/

 

Źródło: BARR