Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Hannover Messe 2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2020-02-21 14:23:01
targi hannover messe 2020, targi, hannover, eksport, handel, wymiana handlowa

Od 20 do 24 kwietnia 2020 r. odbędzie się najważniejsza światowa impreza z zakresu technologii dla przemysłu – Targi Hannover Messe 2020. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Przemysłowa transformacja ”, który podkreśla rosnące znaczenie sztucznej inteligencji, digitalizacji i zmian klimatycznych.

Tradycyjnie każdego roku Hannover Messe wybiera państwo partnerskie. Podczas edycji 2020 będzie nim Indonezja, która będzie miała okazję zaprezentować swoje nowe technologie, możliwości inwestycyjne, innowacyjne strategie rozwoju i projekty badawcze. Kraj ten rozpoczął inicjatywę „ Sprawić, aby Indonezja stała się 4.0”, mającą na celu rewitalizację rzemiosła.

W ramach imprezy odbędą się targi specjalistyczne:

  • Industrial Automation – Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji;
  • Digital Factory – Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne;
  • Energy – Wytwarzanie Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenie w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii;
  • Industrial Supply – Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych;
  • Research & Technology – Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologii;

 

Więcej informacji

https://www.hannovermesse.de/en/

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza