Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWydaliśmy kolejny Katalog Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2020-05-13 09:39:17
katalog produktów eksportowych, katalog firm, katalog kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie, kujawy i pomorze

Mając na uwadze szeroką prezentację potencjału gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego z perspektywy jego możliwości eksportowych, Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przygotowało kolejną edycję Katalogu "Made in Kujawsko-Pomorskie".

 

Jest on prezentacją flagowych produktów eksportowych naszego regionu, skupiającą jednocześnie w jednym miejscu szerokie spektrum firm je wytwarzających - przedstawicieli dynamicznie rozwijającego się i posiadającego wysoki potencjał lokalnego biznesu.

 

Opracowanie, zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej, jest sukcesywnie rozpowszechniane podczas wiodących, międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym, jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze w poszczególnych krajach rezydowania Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) oraz polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych.

 

Oprócz tego publikacja jest dystrybuowana podczas międzynarodowych eventów jak targi, giełdy kooperacji, misje handlowe, spotkania z przedstawicielami regionów partnerskich, w których udział biorą przedstawiciele Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (w tym Kujawsko-pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów).

 

Za każdym razem Katalog Produktów Eksportowych "Made in Kujawsko-Pomorskie" zyskuje bardzo dobre recenzje, wzbudzając zainteresowanie wśród zagranicznych firm, które planuja zapoznać się z polską ofertą produkcyjną i usługową.

 

Mamy nadzieję, że dzięki Katalogowi Produktów Eksportowych "Made in Kujawsko-Pomorskie", do firm promowanych za jego pośrednictwem zgłosi się wielu zagranicznych odbiorców, którzy poszukują dostawców z Polski.

 

Katalog w wersji PDF  znajduje tutaj, w "Pliki do pobrania". Tam też 

zamieszone są katalogi z poprzednich lat.

 

Przypominamy, że prezentacja firmy w Katalogu jest bezpłatna.

 

Firmy zainteresowane publikacją swojej wizytówki w kolejnej edycji katalogu prosimy o kontakt: eksport@kujawsko-pomorskie.pl.

 

Zapraszamy do lektury.