Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabór ekspertów Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2020-06-15 11:09:37
nauka, badania, rozwój, komisja europejska, ue, badania naukowe,


FNP (Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej) została założona w 1991 roku jako pozarządowa, niepolityczna instytucja finansująca badania naukowe typu non-profit, która realizuje misję wspierania nauki i innowacji. Nadal działa jako największe źródło finansowania nauki w Polsce poza budżetem państwa. Od ponad dekady FNP wdraża różne instrumenty finansowania badań naukowych i innowacji finansowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach polityki spójności .Te instrumenty R&I mają na celu wspieranie - w oparciu o doskonałość naukową i podejście oddolne - indywidualnych badaczy lub zespołów badawczych pracujących w najbardziej innowacyjnych obszarach nauki i technologii. W 2015 r. FNP zainicjował sztandarową inicjatywę - Program Międzynarodowych Programów Badawczych (IRAP), mającą na celu utworzenie niewielkiej liczby wyspecjalizowanych, wiodących jednostek badawczych w Polsce. Ostatnio zaoferował również zaproszenie do składania wniosków związane z COVID-19.

 

Wszystkie granty, nagrody i stypendia finansowane przez FNP są przyznawane na podstawie konkursu, z wykorzystaniem oceny wzajemnej jako metody wyboru w celu przejrzystej oceny osiągnięć kandydatów i ich wniosków. Doskonałość naukowa jest najważniejszym kryterium przy przyznawaniu wsparcia. W związku z tym FNP stale zaprasza odnowionych ekspertów ze środowisk naukowych i biznesowych do zgłaszania kandydatur na ekspertów w celu wspierania oceny wniosków o dofinansowanie, zmian projektów, przeglądów śródokresowych i tak dalej - zarówno zdalnych recenzentów, jak i członków spotkań panelowych. Aktualny nabór ekspertów FNP upływa 30 czerwca 2020 r. Szczegółowe informacje o zasadach naboru i współpracy z ekspertami można znaleźć TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: eksperci@fnp.org.pl.

 

Źródło: PolSca

Opracowanie: Stowarzyszanie Europa Kujaw i Pomorza

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Car seat covers, bootliners, trunk mats and car accessories

We offer a wide range of high quality products, such as: made to measure seat covers, boot liners...
Polska - Gałków Mały (wieś) 2021-08-03 Dodał: Justyna Bogdańska Turystyka, sport i rekreacja, Części i akcesoria samochodowe, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane Zobacz ofertę

SportRebel Poznań - sklep hokejowy

Sklep sportowy SportRebel w Poznaniu prowadzi sprzedaż sprzętu hokejowego. W sklepie znajduje się...
Polska - Poznań 2021-07-29 Dodał: Janina Cukierska Sprzęt sportowy Zobacz ofertę

Dodatki do domu - nicehome.pl

Zapraszam do sklepu internetowego nicehome.pl, gdzie znajdziecie państwo dodatki do domu w różnyc...
Polska - WROCŁAW 2021-07-19 Dodał: Bartłomiej Ćwiąkała Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert