Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWsparcie prawne i księgowe dla start-upów rolno-spożywczych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2020-09-09 14:23:08
eit, dofinansowanie, startup, ue


Masz start-up w sektorze rolno-spożywczym? Masz problemy z finansowaniem wydatków prawnych i księgowych? EIT wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom i pomaga młodym, błyskotliwym firmom z Europy Wschodniej i Południowej. Wsparcie finansowe może wynieść nawet 2500 euro. Termin zgłoszeń upływa 30 września br.

Co?

EIT Food wie, że przeszkody prawne i finansowe związane ze start-upem mogą być bardzo trudne. W rzeczywistości ostatnie statystyki pokazują, że brak dobrego zarządzania finansami i rozwiązywanie problemów prawnych jest odpowiedzialny za około połowę wszystkich awarii uruchamiania. Aby pomóc znakomitym startupom rolno-spożywczym w uniknięciu tych trudności, EIT Food oferuje do 2 500 EUR przedsiębiorcom na wczesnym etapie, aby pomóc w rozwiązaniu konkretnych problemów prawnych i księgowych. Fundusze te są dostępne tylko dla startupów w Europie Południowej i Wschodniej.

Jak aplikować?

Wnioski o pomoc prawną i księgową są rozpatrywane w pięciu rundach, a ostateczny termin upływa 30 września.

Kto może aplikować?

Wsparcie prawne i księgowe jest przeznaczone dla startupów na wczesnym etapie i przedsiębiorców, którzy sami nie mogą sobie pozwolić na opłacenie takich usług. Nie ubiegaj się o te dotacje, jeśli możesz zapłacić za te usługi własnym dochodem lub inwestycją. Dotacje mogą być wypłacane osobom fizycznym lub zarejestrowanym firmom.

Jakie maksymalne wsparcie można otrzymać?

Maksymalna kwota dotacji na wsparcie prawne / księgowe wynosi 2 500 EUR na startup / przedsiębiorcę. Dostęp do pomocy technicznej będzie można uzyskać tylko raz.

Masz więcej pytań?

Napisz do yulia.bodnar@eitfood.eu.

Więcej informacji

Strona konkursu

Aplikacja

 

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza