Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza Expo Dubaj

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2021-03-25 15:30:31
dubaj, targi, expo, expo dubaj, stoisko narodowe, wystawa, eksport, kujawsko-pomorskie, misja, misja gospodarcza, udział w misji, województwo


 

             

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Toruniu ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców, których siedziba mieści się na terenie regionu do udziału w planowanej na luty 2022 misji gospodarczej. W związku z przygotowaniami do udziału w Wystawie Światowej EXPO 2020 Dubai organizowanej w Dubaju (ZEA) kierujemy do mikro, małych i średnich firm z regionu zapytanie dotyczące woli uczestnictwa w ww. wydarzeniu.

 

Expo 2020 Dubai (https://www.expo2020dubai.com/) - to pierwsza na Bliskim Wschodzie światowa wystawa, której hasło przewodnie brzmi „Łącząc umysły, tworząc przyszłość” (Connecting Minds, Creating the Future). Wystawa ze względu na pandemię COVID-19 przesunięta została na okres od 1 października 2021 do 31 marca 2022 roku. Prezentacja regionu Kujaw i Pomorza planowana jest w terminie 3-9 lutego 2022 r.

 

Polska będzie jednym ze 180 krajów, który weźmie udział w tym wydarzeniu. Co istotne na EXPO 2020 powstanie polski pawilon narodowy zlokalizowany w części dedykowanej podtematowi Mobilność (https://expo.gov.pl/home). Narracja polskiej ekspozycji zbudowana będzie wokół myśli przewodniej udziału naszego kraju w wystawie w Dubaju: „Poland. Creativity inspired by nature”.

 

Hasło narodowego pawilonu łączy motyw ludzkiego potencjału oraz rekomendowane przez organizatorów tematy: zrównoważony rozwój i mobilność. W Dubaju Polska będzie przedstawiona jako kraj, którego głównym zasobem są ludzie – kreatywni, pracowici, wykształceni, pełni energii i sprytu, umiejący stawiać czoła nowym wyzwaniom, wyznaczający trendy.

 

Nasze Województwo weźmie również czynny udział w tym wydarzeniu i zaprezentuje swoją ofertę ukazującą walory, atrakcje i potencjał regionalnych produktów i usług. Stąd też zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, aby skorzystali z możliwości, jakie daje udział w stoisku regionalnym w polskim pawilonie.

 

Uczestnictwo w misji gospodarczej zapewni przedsiębiorcom możliwość udziału zarówno w samej wystawie, jak i w wielu wydarzeniach towarzyszących i inicjatywach Organizatora takich jak konferencje, seminaria, pokazy. Zostaną podjęte także szerokie działania komunikacyjne, w ramach których zorganizowane zostaną spotkania b2b z wieloma podmiotami zagranicznymi podczas giełd kooperacyjnych.

 

Żródło: https://www.expo2020dubai.com/pl/discover

 

Uwaga!

Jeżeli wyrażają Państwo wstępne zainteresowanie udziałem w EXPO, proszę o informację zwrotną na adres e-mailowy: k.brzdek@kujawsko-pomorskie.pl i m.schick@kujawsko-pomorskie.pl

 

Wraz ze wstępną deklaracją zachęcamy Państwa do wskazywania swoich oczekiwań co do udziału w misji gospodarczej, co pozwoli nam jeszcze trafniej dopasować ofertę.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z:

Karoliną Brzdęk

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

Biuro Projektów Gospodarczych

Tel. (56) 62 18 349

e-mail: k.brzdek@kujawsko-pomorskie.pl

 

Małgorzatą Schick

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

Biuro Projektów Gospodarczych

Tel. (56) 62 18 309

e-mail: m.schick@kujawsko-pomorskie.pl

 

https://www.facebook.com/groups/467572200749099

https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/

https://investin.kujawsko-pomorskie.pl/pl/

 

 

  

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna Toruń

Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wygląd wnętrza, a...
Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

DJ Toruń

DJ konferansjer na wesele – doskonała zabawa każdego gościa Każdy, kto organizuje wesele...
Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Nalewarki

    Rodzaje aplikatorów etykiet dostępnych na rynku Etykieciarki Na s...
Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert