Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium z zakresu projektów i przetargów organizacji międzynarodowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2021-04-29 10:10:49
webinarium, zamówienia publiczne, onz, unops, undp, unicef, unfpa, wfp, unhcr, un secretariat, unpd, unido, unrw

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza na Webinarium z zakresu projektów i przetargów organizacji międzynarodowych organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z udziałem ekspertów rynku zamówień systemu ONZ. Swój udział potwierdzili prelegenci licznych podmiotów systemu ONZ: UNOPS; UNDP; UNICEF; UNFPA; WFP; UNHCR; UN Secretariat; UNPD; UNIDO; UNRW.

Zakres tematyczny: Seminarium online-United Nations International Procurement Seminar-będzie poświęcone możliwościom biznesowym, jakie oferuje rynek zamówień Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Dwudniowy program seminarium obejmie:

  • prezentacje agend ONZ, podczas których uczestnicy zapoznają się ze specyfiką rynku zamówień ONZ, profilami poszczególnych organizacji, ich potrzebami i procedurami zakupowymi oraz zasadami współpracy z biznesem;
  • panele dyskusyjne poruszające aktualne problemy: innowacje, zrównoważony rozwój, wyzwania i szanse związane z COVID-19;
  • warsztaty tematyczne: łańcuchy dostaw i logistyka, ICT, farmaceutyki i wyroby medyczne, przykłady dobrych praktyk.

Udział w wydarzeniu daje dodatkowo unikalną szansę odbycia indywidualnych spotkań-B2P (Business to Procurers)-z przedstawicielami instytucji ONZ odpowiedzialnymi za procedury zakupowe, a także nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z krajów-organizatorów seminarium.

Termin wydarzenia: 16-17 czerwca 2021 r.
Rejestracja: zgłoszenie należy wysyłać do PARP na adres: mzp@parp.gov.pl, najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2021 roku.


W tytule zgłoszenia nalezy wpisać: „UN IPS 2021 – zgłoszenie”, a w treści podać nazwę firmy, branżę i dane kontaktowe. Po otrzymaniu zgłoszenia przesłane będą szczegółowe instrukcje dotyczące rejestracji na UNGM.

Ze względu na globalny zasięg seminarium, liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dot. wydarzenia można znaleźć na portalu PARP - na stronie wydarzenia oraz na stronie MRPiT: https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/seminarium-online-na-temat-zamowien-onz

Przydatne linki:


Na stronie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii w zakładce Międzynarodowe Zamówienia Publicznehttps://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/miedzynarodowe-zamowienia-publiczne znajduje się największa w Polsce baza informacyjna dotycząca międzynarodowych zamówień publicznych m.in. Systemu Narodów Zjednoczonych, UE, NATO, OECD, baza aktualnych przetargów NATO https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/przetargi-nato-ogloszenia oraz organizacji międzynarodowych https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/przyklady-miedzynarodowych-przetargow-publicznych, jak i bieżące informacje o rekomendowanych dla Państwa wydarzeniach, w tym szkoleniach organizowanych przez MRPiT https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/ogloszenia2. Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z informacjami znajdującymi się na stronie, również tymi dotyczącymi zamówień organizacji Systemu Narodów Zjednoczonych https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/zamowienia-organizacji-systemu-onz.

 

Kontakt:  mzp@mrpit.gov.pl

Źródło: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Płotki przeciwśniegowe

Płotki śniegowe montujemy by zapobiec zrywaniu lub deformacji rynny w skrajnych wypadku i regionó...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny aluminiowe

Do zalet rynien aluminiowych można zaliczyć wcześniej wspomniana lekkość. Aluminium należy do sur...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny miedziane

Najpopularniejszymi materiałami stosowanymi do produkcji orynnowań są stal, aluminium oraz właśni...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert