Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJuż wkrótce Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2021-07-05 15:37:46
zgromadzenie małych i średnich przedsiębiorstw, komisja europejska,


Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest jednym z najważniejszych imprez dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Konferencje mają miejsce raz w roku podczas Tygodnia Małych i Średnich przedsiębiorstw. Razem z siecią posłów Małych i Średnich Przedsiębiorstw zgromadzenie tworzy strukturę zarządzającą Małej Ustawy Biznesowej.

W 2021 roku Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie miało miejsce pomiędzy 15 i 17 listopada 2021 razem ze słoweńską prezydencją. Konferencja będzie głównym wydarzeniem Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Startuj. Rozwijaj się. Rozwiń skrzydła.

Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021 będzie jeszcze raz imprezą roku dla europejskich małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla tych, którzy je wspierają. Głównym założeniem Zgromadzenia jest ułatwianie działania małych i średnich przedsiębiorstw, aby naprawdę kwitły.

Więcej informacji

Jakiekolwiek zmiany w programie zostaną zaanonsowane na stronie Komisji Europejskiej , na portalu Promocji Przedsiębiorstw, poprzez Twitter @EEPA EU in na Facebooku. Zgromadzenie będzie miało miejsce w trakcie słoweńskiej Prezydentury Unii Europejskiej i we współpracy z tą prezydenturą. Zgromadzenie obejmie kombinację paneli wysokiego szczebla i wywiadów, okrągłych stołów ekspertów, interaktywnych warsztatów, informacyjnych kursów mistrzowskich i innowacyjnych możliwości nawiązywania kontaktów, aby pomóc odpowiedzieć na trudne pytania, przed którymi stoi społeczność Małych i Średnich Przedsiębiorstw po COVID.

Śledź informację

Możesz być na bieżąco z informacjami ze Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw poprzez Twitter @EuropeanSMEWeek. Oficjalny hasztag dla Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw to #SMEassembly2021 i #EEPA2021. Komisja publikuje informacje o małych i średnich przedsiębiorstwach na Twitterze @EU_Growth i na Facebooku. Mogą Państwo przyłączyć się do Online SME Assembly Linkedin i podzielić się swoimi przemyśleniami co możemy razem zrobić dla europejskiego biznesu, aby rozwinąć się w Europie i poza nią.

Użyteczne dokumenty

Mała Ustawa Biznesu

Program Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2018

Źródło: Komisja Europejska

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Agencja Reklamowa Olsztyn | Studio Reklamy | Agencja Marketingowa | Reklama Olsztyn

Agencja Reklamowa z Olsztyna oferuje profesjonalne usługi reklamowe dla firm z Olsztyna, jak i ca...
Polska - Olsztyn 2021-09-20 Dodał: Sebastian Wieczorek Media i reklama Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert