Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJuż wkrótce Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2021-07-05 15:37:46
zgromadzenie małych i średnich przedsiębiorstw, komisja europejska,


Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest jednym z najważniejszych imprez dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Konferencje mają miejsce raz w roku podczas Tygodnia Małych i Średnich przedsiębiorstw. Razem z siecią posłów Małych i Średnich Przedsiębiorstw zgromadzenie tworzy strukturę zarządzającą Małej Ustawy Biznesowej.

W 2021 roku Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie miało miejsce pomiędzy 15 i 17 listopada 2021 razem ze słoweńską prezydencją. Konferencja będzie głównym wydarzeniem Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Startuj. Rozwijaj się. Rozwiń skrzydła.

Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021 będzie jeszcze raz imprezą roku dla europejskich małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla tych, którzy je wspierają. Głównym założeniem Zgromadzenia jest ułatwianie działania małych i średnich przedsiębiorstw, aby naprawdę kwitły.

Więcej informacji

Jakiekolwiek zmiany w programie zostaną zaanonsowane na stronie Komisji Europejskiej , na portalu Promocji Przedsiębiorstw, poprzez Twitter @EEPA EU in na Facebooku. Zgromadzenie będzie miało miejsce w trakcie słoweńskiej Prezydentury Unii Europejskiej i we współpracy z tą prezydenturą. Zgromadzenie obejmie kombinację paneli wysokiego szczebla i wywiadów, okrągłych stołów ekspertów, interaktywnych warsztatów, informacyjnych kursów mistrzowskich i innowacyjnych możliwości nawiązywania kontaktów, aby pomóc odpowiedzieć na trudne pytania, przed którymi stoi społeczność Małych i Średnich Przedsiębiorstw po COVID.

Śledź informację

Możesz być na bieżąco z informacjami ze Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw poprzez Twitter @EuropeanSMEWeek. Oficjalny hasztag dla Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw to #SMEassembly2021 i #EEPA2021. Komisja publikuje informacje o małych i średnich przedsiębiorstwach na Twitterze @EU_Growth i na Facebooku. Mogą Państwo przyłączyć się do Online SME Assembly Linkedin i podzielić się swoimi przemyśleniami co możemy razem zrobić dla europejskiego biznesu, aby rozwinąć się w Europie i poza nią.

Użyteczne dokumenty

Mała Ustawa Biznesu

Program Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2018

Źródło: Komisja Europejska

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pianotwory

Marka HU HU to produkty przeznaczone dla najmłodszych fanów kolorowej i pachnącej kąpieli. Z weso...
Polska - ZIELONA GÓRA 2022-06-22 Dodał: Grzegorz Chodacki Kosmetyki Zobacz ofertę

Kule do kąpieli

Kąpiel w towarzystwie Hydrozaura to nie lada gratka dla Twojego gagatka! Wraz z dzieckiem odkryj ...
Polska - ZIELONA GÓRA 2022-06-22 Dodał: Grzegorz Chodacki Kosmetyki Zobacz ofertę

Perfumy do prania

W naszej ofercie znajdziesz produkty do prania i pielęgnacji pralki: kapsułki do prania, odkamien...
Polska - ZIELONA GÓRA 2022-06-22 Dodał: Grzegorz Chodacki Pozostałe wyroby chemiczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert