Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu„Najlepsi z najlepszych” - firma z Torunia z Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2021-07-09 15:02:16
teraz polska, konkurs, inter-broker sp. z o.o., gospodarka, kujawsko-pomorskie, ubezpieczenia


9 czerwca br. odbył się finał 31. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Laureaci odebrali w Pałacu Prezydenckim statuetki z rąk Pierwszej Damy, p. Agaty Kornhauser - Dudy i przewodniczącego Kapituły Konkursu, p. prof. Michała Kleibera.

Wśród nagrodzonych Godłem Promocyjnym znajduje się firma z Torunia, działająca od ponad 20 lat w branży ubezpieczeniowej, Inter-Broker sp. z o.o. Warto zauważyć, że jest to pierwszy broker ubezpieczeniowy w Polsce, który uzyskał wyróżnienie dla całego serwisu brokerskiego w zakresie ubezpieczeń.

Spółka Inter-Broker rozpoczęła działalność w 1998 r. Niemal od początku jej działalność koncentrowała się wokół podmiotów sektora publicznego, w szczególności jednostek samorządu terytorialnego. Aktualnie Inter-Broker sp. z o.o. zajmuje się obsługą ponad 360 gmin i powiatów na terenie całego kraju, ok. 100 innych podmiotów sektora publicznego, a także blisko 200 podmiotów gospodarczych.

Wysoki poziom świadczonych usług firma potwierdziła już blisko 10 lat temu, uzyskując certyfikat jakości ISO 9001:2008 (następnie 9001:2015). Dzisiaj najwyższą jakość serwisu brokerskiego spółki Inter-Broker potwierdza uhonorowanie Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

Nagroda ta z pewnością stanowi wyraz nobilitacji, ponieważ jest przyznawana najlepszym z najle­pszych – jak podkreślają organizatorzy, w oparciu o przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencje i niezależność ekspertów i członków Kapituły Konkursu oraz pod patronatem Prezydenta RP.

Prezes zarządu, Robert Kożuchowski: Otrzymana nagroda to prestiż i duma. Jednocześnie wyróżnienie to jest dla nas motywacją i zobowiązaniem do intensywnej pracy i dalszego podnoszenia poziomu profesjonalizmu, wiarygodności i zaufania. Niezmiennie chcemy być firmą innowacyjną, inspirującą dla rynku pośrednictwa w Polsce, inicjującą nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe. Chcemy, aby istotę pracy na rzecz naszych Klientów oddawało jedno, proste wyrażenie – jeszcze bardziej. W coraz większym stopniu chcemy być bowiem do usług naszych Partnerów, podnosić nasze kwalifikacje, dynamicznie się rozwijać i doskonalić jakość.

 

Źródło:


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Car seat covers, bootliners, trunk mats and car accessories

We offer a wide range of high quality products, such as: made to measure seat covers, boot liners...
Polska - Gałków Mały (wieś) 2021-08-03 Dodał: Justyna Bogdańska Turystyka, sport i rekreacja, Części i akcesoria samochodowe, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane Zobacz ofertę

SportRebel Poznań - sklep hokejowy

Sklep sportowy SportRebel w Poznaniu prowadzi sprzedaż sprzętu hokejowego. W sklepie znajduje się...
Polska - Poznań 2021-07-29 Dodał: Janina Cukierska Sprzęt sportowy Zobacz ofertę

Dodatki do domu - nicehome.pl

Zapraszam do sklepu internetowego nicehome.pl, gdzie znajdziecie państwo dodatki do domu w różnyc...
Polska - WROCŁAW 2021-07-19 Dodał: Bartłomiej Ćwiąkała Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert