Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSME Connect- łącząc małe i średnie przedsiębiorstwa z Europą i światem

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2021-07-19 14:46:52
sme connect


Co to jest SME Connect?

SME Connect jest projektem wielopartyjnym z członkami zarządu z takich politycznych organizacji jak Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów, Porozumienie Liberałów i Demokratów na Rzecz Europy, Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy i Europejska Partia Ludowa. W połączeniu z naszymi członkami zarządu, ambasadorami, stowarzyszeniami i biznesem, jesteśmy orędownikami wspierania Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

SME Connect jest podzielone na trzy części :

  • Organizacja patronacka, która organizuje stowarzyszenia z różnych sektorów społecznych i przemysłu,
  • Przyjaciele Małych i Średnich Przedsiębiorstw (Friends of SME) zajmującą się dużymi przedsiębiorstwami (powyżej 500 pracowników), które polegają na współpracy z Małymi i Średnimi Przedsiębiorstwami ze względu na ich biznes oraz używają małych i średnich przedsiębiorstw jako mediatorów,
  • Europejski Klub Biznesowy Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który zajmuje się małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Małe i Średnie przedsiębiorstwo może być członkiem SME Connect i ponadto założyć Grupę Roboczą . Takie grupy robocze mogą tworzyć się wokół przemysłu, specyficznego kraju, biznesu etc. Przykłady istniejących grup roboczych: Woda, Energia, Chiny, Indie. Wspieramy grupy robocze będąc ich partnerem i komórką kontaktową w Brukseli , dając polityczne rady, pomagając im formułować ich problemy w „politycznym języku” i monitorując specyficzne problemy w różnych europejskich instytucjach. 

Czy jest to projekt międzynarodowy czy europejski?

SME Connect jest projektem międzynarodowym. W trzech różnych oddziałach mamy członków z trzech różnych kontynentów. Poprzez naszego partnera poza Europą tworzymy ogniwa z Europą i vice versa.

Aby korzystać z usług SME Connect trzeba być jego członkiem?

Tak, SME Connect działa na zasadzie członkostwa. Jak już wspomniałem oferujemy różne organizacyjne struktury dla potencjalnych członków. Ze względu na naszą długą i owocną współpracę z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, my , jako SME Connect jesteśmy w pełni świadomi ograniczonych środków małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego nasze honorarium członkowskie dla SME jest stosunkowo niskie i zależy od wielkości firmy i kraju pochodzenia. Na przykład SME z Polski w wielkości 6-20 osób płaci 30 Euro (plus VAT) za miesiąc członkostwa.

 

Więcej informacji

https://www.smeconnect.eu/contact/

office@smeconnect.eu

 

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Agencja Reklamowa Olsztyn | Studio Reklamy | Agencja Marketingowa | Reklama Olsztyn

Agencja Reklamowa z Olsztyna oferuje profesjonalne usługi reklamowe dla firm z Olsztyna, jak i ca...
Polska - Olsztyn 2021-09-20 Dodał: Sebastian Wieczorek Media i reklama Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert