Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuArchiwum: Specjalistyczna analiza branżowa rynku zagranicznego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2019-02-01 13:27:39
rynki zagraniczne, analiza, analiza rynku, specjalistyczna analiza rynkowa

Jeżeli zamierzają Państwo wprowadzić swoje produkty na zagraniczne rynki, zwiększyć sprzedaż na rynkach dotychczasowych lub poczynić inwestycje poza granicami kraju, nieodzowne jest poznanie specyfiki rynku docelowego, jego chłonności, perspektyw rozwoju, barier wejścia, otoczenia rynkowego czy konkurencji. Takich informacji może dostarczyć specjalistyczna analiza rynkowa.

Autorzy analiz

Opracowania zastały przygotowane przez specjalistyczne instytucje i firmy z danego kraju, które zostały wyłonione w trybie konkursowym przez jednostki podległe Ministerstwu Gospodarki (obecnie Ministerstwo Rozwoju).

 

Dostępne opracowania i sposób ich otrzymania

Poniżej w „Pliki do pobrania” znajdą Państwo wykaz dostępnych analiz. Przedsiębiorcy chcący otrzymać interesujące ich opracowanie proszeni są o wypełnienie wniosku – „oświadczenia”, którego wzór znajduje się poniżej i przesłanie go na adres mailowy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Toruniu – eksport@kujawsko-pomorskie.pl

 

Koszt analizy

Analizy udostępniamy firmom bezpłatnie, pod warunkiem, że zostanie ona wykorzystana wyłącznie na potrzeby przedsiębiorstwa, zgodnie z przesłanym oświadczeniem.

 

Wykonanie analiz rynków zagranicznych było współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu pt.: „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” Podziałanie 6.2.1 Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, na lata 2007-2013.

 

 

 

Opracowanie: Benedykt Kotkiewicz K-P COIE
Pliki do pobrania

zal.3oswiadczenie-1
doc | 432 KB
Pobierz
PPEPLZestawienie Specjalistycznych analiz rynkowych 2
xls | 85 KB
Pobierz