Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda zagranicznych zapytań ofertowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2019-04-01 09:27:21
giełda zagranicznych zapytań ofertowych, eksport

Jeżeli poszukujecie Państwo nowych odbiorców poza granicami Polski, wyjątkowo pomocna może okazać się „Giełda zagranicznych zapytań ofertowych”, administrowana Kujawsko-Pomorskie COIE.

Niemal każdego dnia publikujemy w niej aktualne zapytania importerów z różnych części świata, zainteresowanych polską ofertą eksportową.

Baza jest dostępna poniżej, w "Pliki do pobrania". Dane z niej udostępniamy nieodpłatnie.

 

Aby otrzymać pełną treść zapytania, należy przesłać na adres eksport@kujawsko-pomorskie.pl  jego numer referencyjny oraz nazwę kraju, którego dotyczy.

 

Zapytania ofertowe udostępniamy przedsiębiorcom z siedzibą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (w przypadku osób fizycznych posiadający miejsce zamieszkania na terenie RP), którzy prowadzą działalność eksportową (sprzedaż na JRE) lub inwestycyjną poza granicami Polski, bądź planują jej rozpoczęcie.

 

Nie udostępniamy informacji z Giełdy w odpowiedzi na anonimowe e-maile (tj. bez imienia i nazwiska nadawcy oraz nazwy i danych teleadresowych reprezentowanej firmy).

 

Informacje z Giełdy udostępniane są wyłącznie adekwatnie do profilu działalności wnioskującej firmy (zgodnie z branżą i ofertą przedsiębiorstwa). Nie udostępniamy zapytań ofertowych wnioskowanych na użytek firm trzecich.

Instytucje otoczenia biznesu, firmy konsultingowe zachęcamy do propagowania wśród eksporterów informacji o bezpłatnej "Giełdzie zagranicznych zapytań ofertowych" i jednocześnie prosimy o kierowanie przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem z niej kontaktów do zagranicznych partnerów biznesowych bezpośrednio do Kujawsko-Pomorskiego COIE.


 

 

Opracowanie: Benedykt Kotkiewicz, Joanna Wiśniewska K-PCOIE


 
Pliki do pobrania

zagraniczne zapytania ofertowe I-VI 2019
xlsx | 10.15 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Agencja Reklamowa Olsztyn | Studio Reklamy | Agencja Marketingowa | Reklama Olsztyn

Agencja Reklamowa z Olsztyna oferuje profesjonalne usługi reklamowe dla firm z Olsztyna, jak i ca...
Polska - Olsztyn 2021-09-20 Dodał: Sebastian Wieczorek Media i reklama Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert