Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKatalog Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2018-10-18 13:10:11
katalog produktów eksportowych, katalog firm, katalog kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Mając na uwadze szeroką prezentację potencjału gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego z perspektywy jego możliwości eksportowych, Kujawsko-Pomorskie COIE przygotowało kolejną edycję Katalogu "Made in Kujawsko-Pomorskie".

Edycja 2017-2018

Katalog 2017-2018 okładka

 

Jest on prezentacją flagowych produktów eksportowych naszego regionu, skupiającą jednocześnie w jednym miejscu szerokie spektrum firm je wytwarzających - przedstawicieli dynamicznie rozwijającego się i posiadającego wysoki potencjał lokalnego biznesu.

 

Edycja 2016

Katalog 2016-okładka

 

Opracowanie, zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej, jest sukcesywnie rozpowszechniane podczas wiodących, międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym, jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze w poszczególnych krajach rezydowania Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) oraz polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych.

 

Edycja 2015

Katalog 2015-okładka

 

Oprócz tego publikacja jest dystrybuowana podczas międzynarodowych eventów jak targi, giełdy kooperacji, misje handlowe, spotkania z przedstawicielami regionów partnerskich, w których udział biorą przedstawiciele Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (w tym Kujawsko-pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów).

 

Za każdym razem Katalog Produktów Eksportowych "Made in Kujawsko-Pomorskie" zyskuje bardzo dobre recenzje, wzbudzając zainteresowanie wśród zagranicznych firm, które planuja zapoznać się z polską ofertą produkcyjną i usługową. 

 

Mamy nadzieję, że dzięki Katalogowi Produktów Eksportowych "Made in Kujawsko-Pomorskie", do firm promowanych za jego pośrednictwem zgłosi się wielu zagranicznych odbiorców, którzy poszukują dostawców z Polski.

 

Katalogi w wersji PDF (edycja 2015, 2016 oraz 2017-2018) znajdują się poniżej, w "Pliki do pobrania"

 

Zamieszczenie wizytówki firmy oraz jej promocja w ramach Katalogu są bezpłatne.

 

Firmy zainteresowane publikacją swojej wizytówki w kolejnej edycji katalogu prosimy o kontakt: eksport@kujawsko-pomorskie.pl.

 

 

 

Opracowanie: K-P COIE B. Kotkiewicz, T. Tyszkiewicz, J. Wiśniewska

 Pliki do pobrania

Katalog 2015
pdf | 6.27 MB
Pobierz
Katalog 2016
pdf | 16.16 MB
Pobierz
Katalog 2017-2018 AA
pdf | 16.29 MB
Pobierz