Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInicjatywy COIE w Toruniu w latach 2011-2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2017-03-23 09:26:17
kujawsko-pomorskie coie, konferencje, spotkania informacyjne, misje gospodarcze, przyjazdowe

Od 2011 r. Kujawsko-Pomorskie COIE organizuje lub współorganizuje bezpłatne spotkania informacyjne, konferencje, przyjazdowe misje gospodarcze dla przedsiębiorców (eksporterów) z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Wszystkie przedsięwzięcia dedykowane są polskim przedsiębiorcom z różnych branż prowadzącym działalność eksportową i/ lub planującym jej podjęcie.

 

Zakres merytoryczny spotkań dotyczy z założenia szeroko pojętej tematyki eksportowej, a program każdego wydarzenia opracowywany jest z uwzględnieniem oczekiwań i sugestii przedsiębiorców, pozostających w bieżącym kontakcie z toruńskim ośrodkiem COIE. Konferencje mają z reguły albo charakter przekrojowy, albo dotyczący konkretnego zagadnienia.

DSC1229Fot. Zasoby własne K-P COIE


Prowadzone są one przez ekspertów-praktyków, specjalizujących się w zagadnieniach związanych z działalnością eksportową.

 

Do współorganizacji ww. wydarzeń zostali przez nas do tej pory zaproszeni następujący partnerzy merytoryczni:

Ministerstwo Gospodarki, Bank Gospodarstwa Krajowego, KUKE, Enterprise Europe Network w Toruniu, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Agencja Celna Deep-Set sp.j. Białkowska-Danielak i Krzeszewska, Jarpol Enterprise, PWC (dawniej PricewaterhouseCoopers sp. z o.o.), Polsko-Kazachstańska Izba Przemysłowo-Handlowa, Kredyt Bank SA., Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Agencja M Promotion, Fundacja Rozwoju Polskiego Eksportu, Oppen Expo Global, Stowarzyszenie Integracja i Współpraca, Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Kancelaria bnt Rechtsanwälte w Norymberdze, Izba Skarbowa w Bydgoszczy, Biuro Krajowej Informacji Podatkowej w Toruniu, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie, Izba Celna w Toruniu, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK), Roex Sp. z o.o., : Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k., Asocjacja DOSTLIK w Polsce Kazachstan-Uzbekistan-Azerbejdżan, Teto-Leder, OEG Consulting, KPMG, Organizacja Ekspercka "strateg Overseas", Kancelaria adwokacka Braginiec i Partnerzy z Mińska.

 

Wykaz przedsięwzięć zorganizowanych przez COIE w Toruniu w latach 2011-2017 (wraz z programami) znajduje się poniżej, w „Pliki do pobrania”.

 

Zaproszenia na kolejne wydarzenia, organizowane przez K-P COIE na bieżąco w 2017 roku, w ramach cyklu konferencji "Biznes bez granic", ukazywać się będą w zakładce "Aktualności".

 

Nadchodzące wydarzenie:

03.04.2017 r., Bydgoszcz - Seminarium informacyjne „Ekspansja polskich firm na rynek USA – zagadnienia prawne i biznesowe oraz ­­możliwe zmiany dla inwestorów wynikające z nowej administracji”

 

 

Opracowanie: J. Wiśniewska K-P COIE

 Pliki do pobrania

Inicjatywy COIE w Toruniu 2011-2017
xlsx | 85,45 KB
Pobierz