Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisje gospodarcze w 2019 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2019-04-01 13:51:32
misja gospodarcza, misja handlowa, networking, matchmaking, spotkania b2b

Doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych poza granicami Polski jest udział przedsiębiorcy w wyjazdowej misji gospodarczej.

Wydarzenia organizowane są przez wyspecjalizowane instytucje o profilu gospodarczym, polskie lub zagraniczne, z myślą o przedsiębiorcach z różnych branż. W przypadku wielu tego typu przedsięwzięć przewidziana jest refundacja części poniesionych kosztów.

 

Program misji, który często ukierunkowany jest branżowo, oprócz spotkań matchmakingowych, może uwzględniać uczestnictwo w wydarzeniu o charakterze międzynarodowym, jak targi, wystawy, fora gospodarcze lub przewiduje spotkania z lokalnymi przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu oraz wizyty studyjne w miejscowych przedsiębiorstwach.

 

Żeby ułatwić wyszukanie odpowiedniej dla Państwa misji handlowej, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w Toruniu przygotowało Katalog wyjazdowych misji gospodarczych w 2019 roku, który jest dostępny poniżej, w "Pliki do pobrania". Jego aktualizacja odbywa się na bieżąco, tj. w zależności od pozyskiwanych na ten temat informacji.

 

Zachęcamy Państwa do analizy zróżnicowanej oferty misji biznesowych oraz do wzięcia w nich czynnego udziału. Stanowią one okazję do prezentacji oferty handlowej/ usługowej firmy potencjalnym, zagranicznym kontrahentom. Jest to jednocześnie możliwość skonfrontowania z rzeczywistością własnych wyobrażeń i stereotypów na temat zasad dostępu do danego rynku zagranicznego oraz funkcjonowania na nim. Udział w misji to również gwarancja pozyskania informacji o perspektywach rozwoju poszczególnych sektorów produkcyjnych i/lub usługowych, zasadach prowadzenia interesów poza granicami Polski oraz o uwarunkowaniach kulturowych w biznesie międzynarodowym.

 

 

Opracowanie: J. Wiśniewska K-P COIE
Pliki do pobrania

Misje gospodarcze 2019
xlsx | 9.57 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert