Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi międzynarodowe w 2017 r. rekomendowane przez WPHI i WE Ambasad i Konsulatów RP

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2017-08-19 13:17:06
targi międzynarodowe, polskie stoiska, promocja, polski eksport, wystawcy

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na możliwość bezpłatnej promocji oferty eksportowej polskich firm na stoiskach promocyjno-informacyjnych, organizowanych przez Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) oraz Wydziały Ekonomiczne (WE) Ambasad i Konsulatów RP na świecie.

Na powyższych stoiskach eksporterzy z Polski mają możliwość zarówno prowadzenia rozmów z zagranicznymi partnerami jak i ekspozycji firmowych materiałów o charakterze reklamowo-informacyjnym (broszury, foldery, katalogi w wersji papierowej i na nośnikach elektronicznych). Często przedstawiciele ambasad dodatkowo oferują swoje wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.

 

Aby ułatwić Państwu dostęp do informacji na temat imprez targowych z udziałem polskich placówek dyplomatycznych, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w Toruniu prowadzi Wykaz międzynarodowych targów rekomendowanych przez Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) oraz Wydziały Ekonomiczne Ambasad i Konsulatów RP w 2017 roku. (Dostępny poniżej, w "Pliki do pobrania".)

Zestawienie obejmuje informacje o nazwie, miejscu, terminie, branży, stronie internetowej wydarzenia. Dodatkowo zawiera adnotacje, podczas których imprez polskie Ambasady i Konsulaty RP planują zorganizować polskie stoiska informacyjne. (Aktualizacja danych odbywa się na bieżąco, w zależności od pozyskanych informacji z poszczególnych placówek.)

 

Każdorazowo zalecamy wcześniej uzgodnić z polską placówką dyplomatyczną formę promocji i zakres korzystania ze stoiska informacyjno-promocyjnego.

Firmy, które nie planują uczestniczyć osobiście w danym wydarzeniu a jednocześnie są zainteresowane promocją materiałów BTL na stoiskach WPHI lub WE, mogą przesyłać je (na własny koszt) po wcześniejszym uzgodnieniu z Ambasadą/ Konsulatem bezpośrednio na wskazane przez nie adresy. Ich dane teleadresowe są dostępne na portalach www.trade.gov.pl oraz www.msz.gov.pl.

 

COIE w Toruniu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany terminów targów.

 

Opracowanie: J. Wiśniewska K-P COIE
Pliki do pobrania

Targi międzynarodowe 2017
xlsx | 84,15 KB
Pobierz