Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKolejna edycja konkursu na dofinansowanie działań promocyjnych, w tym udziału w zagranicznych targach, w ramach poddziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-02-27 13:28:43
go to brand, dofinansowanie udziału w targach, promocja eksportu, dofinansowanie eksportu, mśp, targi, dofinansowanie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła terminy dotyczace kolejnego konkursu na dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”

Według Harmonogramu naboru wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na 2018 rok1 (wersja nr II z 1 lutego 2018 r.) planowana data ogłoszenia o konkursie to 1 marca 2018 r. Rozpoczęcie naboru wniosków planowane jest na dzień 4 kwietnia, zaś jego zakończenie na dzień 8 maja br.  

Kwota do rozdysponowania w ramach tej edycji konkursu to 150 mln zł.

 

Program Go to Brand skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw . Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o wsparcie finansowe na pokrycie części kosztów działań promocyjnych, w tym w dużej mierze na udziału w targach, które objęte zostały programem.

 

Dla klażdej z branż opracowane zostały szczegółowe zakresy programów promocji.

 

Firmy mogą ubiegać się o wsparcie finansowe na pokrycie części kosztów działań promocyjnych, objętych programem zgodnie z katalogiem kosztów kwalifikowanych wykazanych w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 10 lipca 2015 r. w sprawie udzielania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pomocy finansowej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Dz. U. poz. 1027).

 

Więcej informacji o dofinansowaniu dla firm bioracych udział w branżowych programach promocji można znaleźć na naszej stronie internetowej  -tutaj

 

Opracował: Benedykt Kotkiewicz