Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLiderzy biznesu z Kujaw i Pomorza

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2017-02-23 09:22:04
biznes, przedsiębiorstwa, rankingi, liderzy

W województwie kujawsko-pomorskim w końcu grudnia 2016 r. w rejestrze REGON zarejestrowanych było 194,1 tys. podmiotów gospodarki narodowej, tj. o 0,3% więcej niż przed rokiem.

puchar-zwycięzcaLiczba ta nie obejmuje przy tym osób fizycznych prowadzących wyłącznie gospodarstwo rolne. Jednostki z terenu województwa stanowiły 4,6% podmiotów zarejestrowanych w kraju.1

 

 

Wiele z tych podmiotów odnosi sukcesy zarówno lokalnie jak i na rynkach międzynarodowych, bądź zalicza się do grona laureatów rankingów i konkursów, organizowanych na skalę regionu lub kraju.

 

 

O wyróżnieniach przyznawanych firmom z Kujaw i Pomorza w 2017 roku mamy zaszczyt poinformować w serii materiałów "Liderzy biznesu z województwa kujawsko-pomorskiego", które są dostępne poniżej, w "Pliki do pobrania".

 

1Źródło: Urząd Statystyczny w Bydgoszczy, Podmioty gospodarcze w Kujawsko-Pomorskim, Opracowanie sygnalne, Bydgoszcz 08.02.2017 r. 
Wprowadziła: J. Wiśniewska K-P COIE
Pliki do pobrania

2016 Gazele Biznesu
xlsx | 418.84 KB
Pobierz
2017 Diamenty Forbesa
xlsx | 423.5 KB
Pobierz